fbpx
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
„To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”.
Rudolph Giuliani
 
Ach co to był za tydzień… Należał on do Ukochanej Babci i Ukochanego Dziadka. Przez cały tydzień przedszkolaki celebrowały Dzień Babci i Dziadka. Dzieci poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także dziękowały i doceniały swoje Babcie i Dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka i zaśpiewana piosenka jest najbardziej wartościowym prezentem. Do tego wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.
 
ZDJĘCIA tutaj
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *